قابل توجه کاربران عزيز از اين پس کليه تخفيف هاي محصولات فقط در کانال تلگرام تالار وردپرس اطلاع داده مي شود.
افزونه تاریخ انقضا ابزارک وردپرس

ممکن است توسط ابزارک ها در وبسایتتان آگهی ایجاد کرده باشید که بعد از زمان خاصی دیگر نخواهید نمایش داده شود. یا برای مناسبت‌های مختلفی در طول سایت ابزارک ویژه‌‌ای گذاشته باشید و بخواهید بعد از این مناسبت به طور اتوماتیک دیگر نمایش داده نشود و دغدغه حذف کردن آن را به طور دستی نداشته باشید. افزونه Dynamic Widgets راه حل این مشکل است.

افزونه تاریخ انقضا ابزارک وردپرس Dynamic Widgets

برای تعیین تاریخ انقضا برای ابزارک‌ها کافی است این افزونه را دریافت و فعال نمایید و بعد به قسمت نمایش ← dynamic widgets رفته و در آنجا همه ابزارک‌هایی که در سایت شما در حال حاضر نمایش داده می‌شود خواهید یافت. اگر برروی گزینه Edit ابزارک موردنظرتان کلیک کنید لیستی از تنظیمات برایتان نمایش داده خواهد شد که از بین آن‌ها گزینه Date برای تعیین تاریخ نمایش به کار می‌رود که در آن show widgets always? را اگر جواب منفی (no) دهید امکان تعیین تاریخ برای نمایش ابزارک فعال خواهد شد.
این افزونه کاربردهایی دیگری نیز دارد. مثل نمایش ابزارک در قسمت خاصی از سایت یا نمایش برای کاربری مشخص یا می‌توانید برای ابزارکی مشخص کنید که در چه روزی یا هفته‌ای یا ماهی از سال نمایش داده شود.

شاید برایتان جالب باشد!  غیرفعال سازی ورود به سایت با ایمیل
هاست ليونکس
برای دریافت آخرین مطالب,محصولات و تخفیف های ویژه ما به کانال تلگرام تالار وردپرس بپیوندید
محمد جواد
در راه رسیدن به هدف تون شکست های زیادی خواهید خورد ولی باید خوشحال باشید چون دلیل شکست شما , تلاش کردن شماست ... به تلاش تون ادامه بدید و هرگز نا امید نشید ...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد!

avatar
  Subscribe  
اطلاع رسانی از