قابل توجه کاربران عزيز از اين پس کليه تخفيف هاي محصولات فقط در کانال تلگرام تالار وردپرس اطلاع داده مي شود.
ایمیل خوش آمد گویی به کاربران جدید وردپرس

معمولا هنگام ثبت نام کاربر در وبسایت وردپرسی ، یک ایمیل تاییدیه برای کاربر ارسال می شه، در حالی که شما میتونید در کنار این پیام تاییدیه ، پیام دیگری نیز اضافه کنید و تاثیر گذار تر عمل کنید مثلا کاربری که تازه به سایت شما ثبت نام کرده است قطعاً اطلاعات خوبی راجب وبسایت شما نداره ، شما میتونید با ارسال یک ایمیل ، ضمن خوش آمد گویی ، قسمت های مفید و جالب سایتتون رو معرفی کنید  !

ابتدا شما افزونه SB Welcome Email Editor را نصب و فعال کنید . پس از فعالسازی افزونه ، از قسمت تنظیمات ، بر روی گزینه SB Welcome Editor کلیک کنید ، در صفحه باز شده پیام ایمیلی که قرار است به کاربران جدید ارسال شود را وارد کنید ( توجه داشته باشید در این قسمت خلاقیت به خرج بدین ) ! شما میتونید ایمیل هایی که در مرحله های دیگر (فراموشی رمز عبور و یا .. ) ارسال میشود را نیز تغیر بدید ( از قسمت Welcome Email Setting ) !

welcome-email-settings-300x159

یک سری تگ ها نیز وجود دارد که در طراحی یک پیام ایمیلی به شما کمک خواهد کرد !

[site_url], [login_url], [user_email], [user_login], [plaintext_password], [blog_name], [admin_email], [user_id], [custom_fields], [first_name], [last_name], [date], [time]

خوب ، پس از تکمیل پیام ایمیل ، بر روی گزینه Update Setting کلیک کرده و جهت مشاهده ایمیل طراحی شده توسط شما و همچنین تست این افزونه ، کمی پایینتر در همون صفحه دکمه  Test Emails(Save First ,will Send To Current User ) را بزنید تا به ایمیلی که در مدیریت وردپرستان وارد کردین ارسال شود !

موفق باشید

شاید برایتان جالب باشد!  دانلود کل فایل های کتابخانه وردپرس
هاست ليونکس
برای دریافت آخرین مطالب,محصولات و تخفیف های ویژه ما به کانال تلگرام تالار وردپرس بپیوندید
محمد جواد
در راه رسیدن به هدف تون شکست های زیادی خواهید خورد ولی باید خوشحال باشید چون دلیل شکست شما , تلاش کردن شماست ... به تلاش تون ادامه بدید و هرگز نا امید نشید ...

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
اطلاع رسانی از