افزایش ترافیک و آمار بازدید کنندگان آگهی

افزایش ترافیک و آمار بازدید کنندگان آگهی

پس از درج آگهی و تبلیغات خود در سایت های مختلف، از راه های مختلفی می توانید ترافیک و بازدید کنندگان آگهی خود را بالا ببرید.

همین طور از این روش برای افزایش ترافیک سایت خود نیز می توانید استفاده کنید. برای انجام این کار کافی است موارد زیر را انجام دهید.

افزایش ترافیک و آمار بازدید کنندگان آگهی

افزایش ترافیک و آمار بازدید کنندگان آگهی

افزایش ترافیک با ایجاد لینک به آگهی

یکی از روش های افزایش ترافیک و آمار بازدیدکنندگان ایجاد لینک به آگهی می باشد. برای انجام این کار می توانید با ایجاد لینک از وبلاگ، وب سایت، فروم ها و سایر سایت هایی که به شما قابلیت ایجاد لینک را می دهند لینکی به آگهی خود در سایت دارکوب ایجاد نمایید. هر چه تعداد لینک های ایجاد شده بیشتر باشد آگهی شما رتبه بهتری در موتورهای جستجو خواهد گرفت و در نتیجه تعداد بازدید کنندگان آگهی بالا خواهد رفت. با انجام این کار در صورتی که کلمه کلیدی شما در موتور جستجویی نظیر گوگل تایپ شود آگهی شما به عنوان اولین مطالب بالا خواهد آمد.

به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اشتراک گذاری آگهی در شبکه های اجتماعی یکی دیگر از راه های افزایش ترافیک و آمار بازدیدکنندگان است. شما می توانید با کلیک بر روی چهار لینکی که در زیر صفحه آگهی خود به شبکه های اجتماعی گوگل پلاس، فیس بوک، توئیتر و لینکدین وجود دارد آگهی خود را در  این شبکه ها به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید از دوستانتان بخواهید که آن ها هم این کار را برای شما انجام دهند. البته شبکه های اجتماعی دیگری به جز این چهار شبکه وجود دارند که در صورت عضو بودن می توانید آدرس صفحه آگهی خود را در آن ها نیز به اشتراک بگذارید. هرچه تعداد اشتراک گذاری ها در شبکه های اجتماعی بیشتر شود آگهی شما در موتورهای جستجو ارزشمند شده و رتبه بهتری به خود اختصاص می دهد.

استفاده از قابلیت درج مجدد آگهی

استفاده از قابلیت درج مجدد آگهی نیز می تواند ترافیک و تعداد بازدیدکنندگان را افزایش دهد. به این منظور شما می توانید با ورود به کنترل پنل خود در سایت دارکوب و مشاهده لیست آگهی های من، آگهی قبلا درج شده خود را مجددا بارگذاری نمایید. با این کار آگهی شما در لیست آگهی ها بالا می رود و به عنوان آگهی های تازه درج شده نمایش داده می شود. در نتیجه بدون نیاز به درج مجدد آگهی و تنها با بارگذاری مجدد آن می توانید به هدف افزایش ترافیک و بازدیدکنندگان آگهی برسید.

تکمیل نمودن اطلاعات مربوط به آگهی

کامل بودن اطلاعات مربوط به آگهی از جمله عوامل تاثیرگذار بهبود وضعیت آگهی در رتبه بندی نتایج موتورهای جستجو است. به همین دلیل لازم است به همراه هر آگهی اطلاعات کاملی مربوط به آن و هم چنین تصویر مناسبی درج شود. هر چه آگهی شما کامل تر باشد بازدیدکنندگان بیشتری را به خود جذب می کند. در مقابل از جمله مورادی که باعث کاهش رتبه و تعداد بازدیدکنندگان آگهی می شود درج دو یا چند آگهی با عنوان و توضیحات تکراری است. پس دقت کنید که هر آگهی خود را فقط و فقط یکبار در سایت آگهی دارکوب بارگذاری نمایید.

درج آگهی های مختلف در سایت های مختلف

یکی دیگر از نکاتی که به منظور افزایش ترافیک و بازدیدکنندگان آگهی باید به آن توجه کرد این است که برای هر وب سایت آگهی و نیازمندی، آگهی مختص به خود ایجاد نمایید. متفاوت بودن عنوان، مطالب و حتی تصاویر مربوط به آگهی شما در وب سایت های مختلف می تواند باعث جذابیت بیشتر آن و در نتیجه افزایش بازدیدکنندگان از آن شود.

7 thoughts on “افزایش ترافیک و آمار بازدید کنندگان آگهی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *