قبل از اینکه ما  هر گونه فعالیت جدی را شروع کنیم نباید عجله داشته باشیم، میخواهم  برای شما روشن کنم که برای تبدیل شدن به یک وردپرس کار حرفه ای یک کار روزمره و ساده نیست. با این وجود، با سرمایه گذاری منطقی و درست از وقت گذاشته شده و تلاش ها بیشترین سود را ببرید، هر کاربر وردپرس می تواندحرکت بزرگی در توسعه، وبلاگ نویسی، طراحی، بازاریابی یا نوشتن مطالب وردپرس باشد.

در این مقاله، من سعی نمی کنم یک تصویر غیر واقعی و یایک هدف غیرقابل تحقق را نمایان کنم، به جای آن، من به شما کمک می کنم پاسخ های خود را به برخی سوالات حل نشده پیدا کنید. برای مثال، چگونگی رفع فرصتهای موجود در نیاز های شما؟ یا چگونگی پیشرفت خود را به عنوان یک کاربر وردپرس؟ پس از پاسخ دادن به این سوالات، من همچنین برخی از توصیه های عملی و راهنمایی هایی را ارائه می دهم که می تواند سفر شما را برای تبدیل شدن به یک طرفدار وردپرس سریع تر کند.

اگر چه من جرأت نمیکنم که خودم یک عنوان متخصص وردپرس باشم، من  خوش شانس هستم که با یک تیم حرفه ای  وردپرس کار میکنم و بسیار مشتاقم تا تجربه خود را در اختیار شما قرار دهم. امروز، من آن را به همه شما نشان می دهد بدون هر گونه اتلاف وقت.میریم سراغ نکات و اهداف وردپرس شما .

با سختی و با صبر و شکیبایی کار کنید و به آنچه میخواهید برسید. اما چطور؟ خوب، کافی است به مراحل زیر نگاه کنید تا بدانید.

خواندن این مراحل میتواند خیلی کمک بکند تا شما هدف خود را در وردپرس و ایجاد سایت پیدا کنید. اما کافی نیست بدون همت و تلاش شما.

توجیه کردن انتخاب خود در ایجاد سایت:

هدف
هدف

تعریف کردن هدف شما ممکن است به عنوان شبیه به یک معامله بزرگ باشد اما کار سختی در اینجا وجود ندارد زیرا وردپرس همواره در راحتی کار  مشهور است و شما همیشه می توانید به راحتی سایت خود را ایجاد و کار کنید. در واقع، توانایی خلاقیت خود را با وردپرس پیاده کنید در واقع چیزی است که هر کاربر با کمی اطاعات از کامپیوتر میتواند کار خود را انجام دهد.

بیایید وردپرس را بررسی کنیم ببینیم چه کار های میتوان انجام داد.

  • پیشرفت سریع و بدون درگیری با کد ها : فقط با چند کلیک ساده، در حالی که شما را با چیزهایی مانند HTML، CSS و یا جاوا اسکریپت است، دور میکند به طور عمده با اطلاعات کمی کار میکند.
  • طراحی: این حرفه ممکن است شامل طراحی با استفاده از HTML و CSS باشد یا نه، این امر به انتخاب شما کمک خواهد کرد.
  • ایجاد محتوا: این کار به معنای واقعی کلمه هرگز متوقف نمی شود، چرا؟ همانطور که بسیاری از وب سایت های جدید هر روز به وجود می آیند، تقاضا برای نویسندگان محتوا که مطالب را برای وب سایت ها ارائه می دهند قطعا رو به رشد است!
  • بازاریابی: موتورهای جستجو ، تجارت الکترونیک و سئو  سایت  سه چیز هستند که هر یک از بازاریابان وردپرس  باید بدانند.

خوب شانس خود را با وردپرس شروع کنید

به عنوان یک مبتدی، بهتر است خود را با مرجع ها مورد استفاده در وردپرس آموزش دهید. برای کمک به شما، چندین نکته کلیدی برای یادآوری است که بهتون میگم: موتور اصلی WordPress با php کدنویسی شده است در حالی که هر بیت داده در MySQL ذخیره می شود. علاوه بر این، استایل ها همگی در CSS نوشته شده اند و قالب ها با ترکیب PHP و HTML مورد استفاده قرار می گیرند. همانطور که برای ویژگی های ظاهری، معمولا و نه همیشه، توسط جاوا اسکریپت پشتیبانی می شود.

شناسایی و به دست آوردن مهارت های ضروری وردپرس:

توسعه
توسعه

در این مرحله، اولین چیزی که به شما توصیه می کنیم انجام دهید، با دقت بررسی کنید تا ببینید چه مهارت هایی را دارید تا بتوانید در حرفه ی وردپرس شما کمک کند. من شرط می بندم وجود خواهد داشت . به عنوان مثال، اگر شما یک وبلاگ نویس هستید و قصد دارید یک نویسنده محتوا وردپرس باشید، این ایده عالی است، زیرا تجربه نوشتاری شما در طول سالها مفید خواهد بود. یا باید به یک بازاریاب آنلاین وردپرس تبدیل شوید، اگر تجربه ای در بازاریابی آنلاین داشته باشید، عالی خواهد بود!

تبدیل به یک استاد سئو شوید:

سئو
سئو

باز هم، هیچکس نباید در این روزها به ضرورت استفاده موتور های جستجو یا بهینه سازی برای  موتورهای جستجو غافل شود. داشتن یک درک خوب از جستجوگرها به شما این امکان را می دهد تا به عنوان وب سایت خود به عنوان ترافیک جستجوی عالی را تا حد امکان افزایش دهید. ترافیک سایت چه معنایی دارد؟ بازدید کنندگان! شانس! پول! بنابراین، امیدوارم زمانی وبسایت شما از تمامی رقبای اینترنتی خود جلو بیفتد کند.

بدانید و ضعف های خود را برطرف کنید

بدانید و ضعف های خود را برطرف کنید
بدانید و ضعف های خود را برطرف کنید

چرا باید از وردپرس برای کسب و کار استفاده کنید؟

هر کس دارای نقاط ضعفی است، مهم اینه که آنها را قبول کنید و سپس آنها را برطرف کنید. برای یک کاربر وردپرس، ضعف می تواند هر چیزی بین ناتوانی در تیم و کم بودن تجربه و یادگیری باشد. این ضعف ها نه تنها در راه توسعه حرفه ای وردپرس، بلکه بر زندگی شخصی شما تاثیر می گذارد. پس چگونه می توانید از آنها خلاص شوید؟ مطمئنا قویتر از آن هستید!

منظورم این است که دوستان، برای تبدیل شدن به یک وردپرس کار، شما باید به بهترین شکل یاد بگیرید. و بهترین راه برای رسیدن به آن، شناسایی و شکست دادن نقاط ضعف شما است.

ساخت یک زیر مجموعه در ارتباط

ساخت یک زیر مجموعه در ارتباط
ساخت یک زیر مجموعه در ارتباط

بهترین راه برای کسب درآمد با وردپرس

یادگیری و تلاش چیزی است که شما میتوانید خودتان انجام دهید، درست است! اما قدرت برقراری روابط را با دیگر کاربران و حرفه ای های وردپرس را نادیده نگیرید. در مورد آن فکر کنید چه چیزی می تواند بهتر از آن باشد که بتواند ایده ها را مبادله کند، دانش خود را گسترش دهد و از دیگر وردپرس کاران و با تجربه ها در زمینه کسب و کار با وردپرس کمک بگیرید.

تمرین و تمرین بیشتر!

تمرین و تمرین بیشتر!
تمرین و تمرین بیشتر!

مراحل برای تبدیل شدن به یک وردپرس کار حرفه ای

اکنون که تصمیم گرفته اید که به هدف خود برسید، خودتان را با اصول اولیه آشنا کنید، مهارت های SEO و مهارت های دیگر را به دست آورید، و تمرکز خود را بالا ببرید و نقاط ضعف را برطرف کنید. فقط تمرین کنید و تمرین کنید تا زمانی که شما موفق به انجام هر کاری که می خواهید با وردپرس، در یک چشم برهم زدن انجام دهید، تمرین را ادامه دهید! هرگز با خواندن این وبلاگهای مرتبط با وردپرس تمرین و یادگیری چیزهای جدید را متوقف نکنید. علاوه بر این، شما می توانید تجربه ها و یاد گیری های خودتان را با دیگران که نمی دانند به اشتراک بگذارید.

دانسته های خود را بالا ببرید!

دانسته های خود را بالا ببرید!
دانسته های خود را بالا ببرید!

مراحل برای تبدیل شدن به یک وردپرس کار حرفه ای

هر چه قدر هم در وردپرس یاد بگیرید باز هم جای یادگیری دارد و هیچ وقت دست از یادگیری بر ندارید. چون همیشه در دنیای وردپرس چیزی برای یادگیری وجود دارد و همیشه سعی کنید بهترین باشید در حرفه و کار خود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *