سئو علمی است که دامنه بسیار وسیع و پیچیده ای داره و همیشه در حال به روز رسانی هست. خب طبییعیه که یاد گرفتن همه فوت و فن سئو کار سختی هست و هیچ کس نمیتونه ادعا کنه که همه ریزه کاری های اونو بلده.

شاید با خودتون بگید پس با این حساب چجوری سئو سایت رو بالا ببریم و اونو زیر نظر داشته باشیم. اصلا جای نگرانی نیست ما دراین مطلب ابزارهای فوق العاده سئو رو به شما معررفی می کنیم تا با استفاده ازونا به راحتی بتونید علاوه بر بهبود سئو، روند اون رو هم زیر نظر بگیرید. پس این شما و این هم ابزارهای فوق العاده سئو.

ابزارهای فوق العاده سئو 1

۱. SEMRush

یکی از بهترین ابزارهای فوق العاده سئو SEMRush هست. هزینه استفاده از این ابزار سئو ماهیانه چیزی حدود ۶۹.۹۵ دلار هست.

مهمترین نکته در داشتن سئو موفق، پژوهش درباره کلید واژه است. یعنی اینکه باید بدونید چه کلماتی به عنوان کلید واژه بیشتر استفاده شده و شما چه کلماتی رو به عنوان کلید واژه انتخاب کنید که تاثیر خوبی روی سئو داشته باشه. SEMRush به عنوان یکی از بهترین ابزارهای فوق العاده سئو این هست که علاوه بر اینکه کلید واژه کانونی رو به شما پیشنهاد میده، بهترین کلمات جایگزین رو هم معرفی میکنه و جالبتر از همه اینکه کلماتی که نباید به عنوان کلید واژه استفاده کنید رو هم به شما میگه. خیلی جالبه درسته؟

یک پیشنهاد عالی دیگه از بهترین ابزارهای فوق العاده سئو براتون دارم. اگه دوسدارین از ابزار SEMRush استفاده کنید ولی هزینش براتون زیاده پیشنهاد ما استفاده از ابزار Google’s Keyword Planner هست که به صورت رایگان در دسترسه. شاید دقت SEMRush رو نداشته باشه ولی خیلی کار راه اندازه.

۲. Authority Labs

استفاده از این ابزار چیزی حدود ۹۹ دلار به بالا برای شما هزینه داره.

ازین ابزار می تونید کمک بگیرید و رتبه ساییتون رو در جستجوها پیدا کنید. کاری که خیلی زمان بر هست و آرزوی هر مدیر سایتی هست که با کمترین وقت بتونه رتبه سایت خودشو به دست بیاره و تاثیر فعالیت های مجموعه خودشو روی رتبه سایت به دست بیاره . Authority Labs یکی از بهترین ابزارهای فوق العاده سئو هست که امکان رو به شما میده.

ابزارهای فوق العاده سئو 2

۳. MozBar

خبر خوش اینکه در بین ابزارهای فوق العاده سئو MozBar رایگان هست. البته اگه بخواین از قسمت پیشرفته استفاده کنید باید هزینشو بدین؛ ولی خب همون قسمت رایگان هم کار شما رو راه میندازه. شما با استفاده از MozBar میتونید سایت های رقیب رو زیر نظر بگیرید و ببینید که چه رتبه ای دارن و فعالیت های اونا رو به صورت دقیق دنبال کنید و از نقطه ضعفشون به نفع خودتون استفاده کنید. این ابزار در بین سئو کاران خیلی محبوب هست.

۴.  Yoast

از دیگر ابزارهای رایگان در بین ابزارهای فوق العاده سئو میتونیم به Yoast اشاره کنیم. استفاده از این ابزار خیلی آسون هست بعد از نصبش میتونید یک کلید واژه برای هر صفحه انتخاب کنید و متا تگ تولید کنید. خب با این کار میتونید محتوای سایت رو بهینه کنید و در نتیجه رتبه سایت رو بالا ببرید.

چیزی که خیلی از صاحبان سایتها ازش اطلاعی ندارن.

۵. BuzzStream

از مهمترین شاخص های موثر در سئو خارج از صفحه، تولید لینک هست که متاسفانه خیلی هم زمان بر هست. ولی جای نگرانی نیس چون BuzzStream به صورت خودکار این کار رو برای شما به صورت خودکار انجام میده و شما رو با افراد تاثیر گذار توی زمینه کاری شما آشنا می کنه و میتونید به برندها و کاربرهای موردنظرتون نزدیک بشین.

۶. Ahrefs

هزینه استفاده از این ابزار ماهاینه حدود ۹۹ دلار هست. متخصصین سئو معتقدن که برای داشتن سئو خوب باید لینک برگشتی داشته باشین. Ahrefs علاوه بر اینکه کاربری آسونی داره ۱۲ میلیارد لینک اندیس هم داره. این ابزار گزینه ای داره که دریافت یا از دست دادن یک لینک رو به شما اطلاع میده.

۷. Ninja Outreach

استفاده از این ابزار حدود ۴۹ دلار برای شما آب می خوره.

ویژگی این ابزار این هست که شما به صاحبان سایتها دسترسی پیدا می کنید و از اونا درخواست می کنید که مطالب شما رو منتشر کنن یا اینکه ارسال لینک برگشتی به سایت  شما بدن.

 

این هم از معرفی ابزارهای فوق العاده سئو ، امیدورام از اونا استفاده کنید و ببینید که چقدر میتونن توی بهبود سئو به شما کمک کنن و چقدر کار رو برای شما راحتتر کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *