قابل توجه کاربران عزیز از این پس کلیه تخفیف های محصولات فقط در کانال تلگرام تالار وردپرس اطلاع داده می شود.
قالب وبلاگی وردپرس

دوستان قالب وردپرس oceanus مناسب برای کارهای وبلاگی , خبری و بسیاری کارهای دیگر که بستگی به سلیقه شما دارد این تم بسیار زیبا بوده و دارای طراحی فلت می باشد کاملا بهینه و سئو برای موتورهای جستجو بوده و شما می توانید با استفاده از این تم در کار خود بسیار موفق باشید چرا پوسته وردپرس وبلاگی Oceanus دارای سرعت لود و بار گذاری عالی و سریع بوده و شما و هر بازدید کننده یا کاربر سایت می توانند بدون هیچ تاخییر یو با سرعت عالی وارد سایت شوند.

دانلود قالب وبلاگی فارسی وردپرس oceanus

همانطور که گفتیم قالب وردپرس وبلاگی Oceanus دارای قسمت ها و امکانات خوبی بوده که می تواند در کار شما موثر باشد قسمت هدر این قالب دارای ابزارک شبکه های اجتماعی (فیسبوک , تویتر و ..) و قسمت دربارهی سایت نیز بوده . قالب وردپرس اقیانوس دارای منوهای زیبا و ساده با رنگ بندی زیبای سایت می باشد که می تواند مورد پسند بسیاری از سلیقه ها باشد پاسخگو برای انواع دستگاه ها میباشد تا قابلیت مراجعه به سایت با هر دستگاهی و سایزی وجود داشته باشد که این امر یکی از نکات قوت قالب وردپرس وبلاگی Oceanus بوده .

امکانات قالب

  • اسلایدر پست ها
  • سایت با در صفحه اصلی
  • طراحی فلت و به روز
  • سرعت بارگذاری بالا سایت
شاید برایتان جالب باشد!  قالب وردپرس تفریحی تاپ دانلود
برای دریافت آخرین مطالب,محصولات و تخفیف های ویژه ما به کانال تلگرام تالار وردپرس بپیوندید
محمد جواد

محمد جواد

در راه رسیدن به هدف تون شکست های زیادی خواهید خورد ولی باید خوشحال باشید چون دلیل شکست شما , تلاش کردن شماست ... به تلاش تون ادامه بدید و هرگز نا امید نشید ...

There are no comments yet