قابل توجه کاربران عزيز از اين پس کليه تخفيف هاي محصولات فقط در کانال تلگرام تالار وردپرس اطلاع داده مي شود.
افزونه نمایش مطالب مرتبط بین متن پست وردپرس

پست های مرتبط درون خطی که یک لطف بزرگ برای سایت ها به شمار می رود در واقع عنوان پست های مربوطی است که همراه لینک هایشان در بین مطالب یک پست قرار میگیرد و باعث افزایش بازدید و جذب کاربر به دیگر مطالب میشود.در اکثر سایت های وردپرس از این افزونه استفاده می شود تا مطالب مختلف توسط کاربران دیده شود.

آموزش استفاده از افزونه Inline Related Posts

برای افزودن پست های مرتبط در بین مطالب یک پست از پلاگین Inline Related Posts استفاده می کنیم، پس از فعال سازی پلاگین، برای تنظیم آن به مسیرSettings » Inline Related Posts بروید.
گزینه Active  را انتخاب کرده تا افزونه به طور کامل فعال شود.

irp-settings-487x400

برای تغییر ظاهر عنوان پست هایی که قرار است در متن قرار گیرد میتوانید از دو تم رایگان استفاده کنید. همچنین میتوانید رنگ دلخواه خود را برای نوشته ها انتخاب کنید تا با رنگی متفاوت لینک ها بتوانند بیشتر در بین متن ها جلوه کنند.در پایان تعداد کلماتی که می خواهید به عنوان فاصله بین دو لینک قرار گیرد را وارد کنید.اگر نمی خواهید درون پستی لینک های مرتبط قرار گیرد کافیست بر روی گزینه post without related post که پس از نصب پلاگین به صفحه ویرایشگر پست شما اضافه شده کلیک کنید تا لینکی درون آن پست قرار نگیرد.

موفق باشید

شاید برایتان جالب باشد!  ورود به پنل وردپرس از طریق ایمیل
هاست ليونکس
برای دریافت آخرین مطالب,محصولات و تخفیف های ویژه ما به کانال تلگرام تالار وردپرس بپیوندید
محمد جواد
در راه رسیدن به هدف تون شکست های زیادی خواهید خورد ولی باید خوشحال باشید چون دلیل شکست شما , تلاش کردن شماست ... به تلاش تون ادامه بدید و هرگز نا امید نشید ...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد!

avatar
  Subscribe  
اطلاع رسانی از