قابل توجه کاربران عزيز از اين پس کليه تخفيف هاي محصولات فقط در کانال تلگرام تالار وردپرس اطلاع داده مي شود.
برترین نظردهندگان وردپرس

در اکثر سایت های حرفه ای و پر بازدید اصولا در بخشی از سایت آخرین دیدگاه های سایت به نمایش گذاشته می شوند.در کل نظر دادن در سایت باعث افزایش بازدید و کیفیت سایت مورد نظر می شود.حالا شما می تونید کاربران سایت تون رو ترغیب کنید تا بیشتر در سایت تون نظر بزارند زمانی که شما برترین نظر دهندگان رو در سایت تون قرار بدید.با تالار وردپرس همراه باشید.

نمایش برترین نظردهندگان در وردپرس با افزونه  Top Commenters Widget

ابتدا افزونه Top Commenters Widget نصب و فعالسازی کنید.این افزونه فقط در بخش ابزارک های قابل استفاده می باشد و شما باید به بخش نمایش/ابزارک ها رفته و از باکس Top Commenters Widget جهت قرار دادن این قابلیت در ستون های سایت تون استفاده کنید.

topcommenters-settings

همانطور که در تصویر میشاهده می کنید یک سری تنظیمات ساده مانند قرار دادن عنوان توضیحات برای این ابزارک می باشد.همچنین در بخش Exclude these users شما می تونید کاربرانی رو در این لیست نمایش ندید و کافیه با کاما نام کاربران رو در فیلد مورد نظر قرار بدید.به طور پیش فرض این افزونه هر ماه ریست خواهد شد و لیست جدید رو نمایش میده و شما می تونید این زمان رو تغییر بدید.همچنین تعداد کاربران لیست رو هم می تونید تغییر بدید.

موفق باشید

شاید برایتان جالب باشد!  اضافه کردن تصاویر تصادفی برای هدر سایت وردپرس
هاست ليونکس
برای دریافت آخرین مطالب,محصولات و تخفیف های ویژه ما به کانال تلگرام تالار وردپرس بپیوندید
محمد جواد
در راه رسیدن به هدف تون شکست های زیادی خواهید خورد ولی باید خوشحال باشید چون دلیل شکست شما , تلاش کردن شماست ... به تلاش تون ادامه بدید و هرگز نا امید نشید ...

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
اطلاع رسانی از