قابل توجه کاربران عزیز از این پس کلیه تخفیف های محصولات فقط در کانال تلگرام تالار وردپرس اطلاع داده می شود.
افزونه ساخت فرم جستجو تمام صفحه
افزونه ساخت فرم جستجو تمام صفحه وردپرسReviewed by محمد جواد on Jul 1Rating: 4.5افزونه ساخت فرم جستجو تمام صفحه وردپرسافزونه ساخت فرم جستجو تمام صفحه بخش جستجوی هر سایت یکی از مهم ترین بخش های سایت به شمار می آید. در مقاله یک سایت خوب چه ویژگی هایی دارد اشاره کردم که یک

بخش جستجوی هر سایت یکی از مهم ترین بخش های سایت به شمار می آید. در مقاله یک سایت خوب چه ویژگی هایی دارد اشاره کردم که یک سایت خوب باید یک فرم جستجوی خوب و در دسترس داشته باشد. اما یکی از کاربران از ما در مورد نحوه اضافه کردن فرم جستجوی تمام صفحه به سایت وردپرس سوال کرد. چگونه می توان یک فرم جستجوی تمام صفحه یعنی full screen به سایت وردپرس اضافه کرد؟

افزونه ساخت فرم جستجو تمام صفحه با Full Screen Search Overlay

ساخت فرم جستجو تما صفحه

افزونه ای که امروز به شما معرفی می کنم افزونه Full Screen Search Overlay هست که همانطور که گفته شد یک فرم جستجوی تمام صفحه را به سایتوردپرس شما اضافه می کند. به راحتی و بدون دردسر!

ابتدا افزونه Full Screen Search Overlay را از همین صفحه دانلود کرده و روی سایت خود نصب کنید.نکته جالب این هست که این افزونه هیچ تنظیمات خاصی ندارد! فقط با نصب آن و کلیک روی فرم جستجوی سایت شما، فرم جستجوی تمام صفحه به نمایش در می آید.

افزونه Full Screen Search Overlay با جستجوی گوگل همخوانی ندارد و از جستجوی پیشفرض وردپرس برای جستجو کردن در سایت شما استفاده خواهد کرد.

شاید برایتان جالب باشد!  نمایش آخرین مطالب گوگل پلاس در سایت
برای دریافت آخرین مطالب,محصولات و تخفیف های ویژه ما به کانال تلگرام تالار وردپرس بپیوندید
محمد جواد

محمد جواد

در راه رسیدن به هدف تون شکست های زیادی خواهید خورد ولی باید خوشحال باشید چون دلیل شکست شما , تلاش کردن شماست ... به تلاش تون ادامه بدید و هرگز نا امید نشید ...

There are no comments yet