قابل توجه کاربران عزيز از اين پس کليه تخفيف هاي محصولات فقط در کانال تلگرام تالار وردپرس اطلاع داده مي شود.
افزونه ارسال مطلب

افزونه ارسال مطلب Frontend Publishing یک سیستم بسیار حرفه ای و کاربردی برای سیستم وردپرس می باشد که شما می توانید به کاربران عضو شده در سایت وردپرس تان این امکان را بدهید تا پست های مختلفی را ارسال کنند. اگر قصد دارید وب سایت خود را به کاربران تان بسپارید و آن ها را به عنوان نویسنده سایت تان انتخاب کنید می توانید از افزونه حرفه ای Frontend Publishing استفاده کنید.

افزونه ارسال مطلب توسط کاربران Frontend Publishing وردپرس

افزونه Frontend Publishing امکاناتی فراوان برای دو طرف یعنی مدیریت و کاربران فراهم کرده است. مدیریت سایت می تواند محدودیت های مختلفی برای کاربران (نویسنده ها) ایجاد کند. برای مثال مدیر می تواند در تعداد کاراکتر های عنوان ها و توضیحات پست محدودیت ایجاد کند.

افزونه ارسال مطلب

این افزونه به شما اجازه می دهد که کاربران گروه کاربری های خاص، بدون نیاز به تایید مطالبشان منتشر گردد. یک ویژگی جالب دیگر این افزونه این است که یک برگه می سازد که در آن هر کاربر می تواند مطالب منتشر شده خود را مشاهده نماید. افزونه Frontend Publishing یک ویرایشگر دیداری حرفه ای نیز در اختیار کاربران قرار می دهد.

توجه کنید: برای آپلود در رسانه باید حداقل گروه کاربری “نویسنده” باشد!

شاید برایتان جالب باشد!  باز شدن لینک ها در پنجره جدید
هاست ليونکس
برای دریافت آخرین مطالب,محصولات و تخفیف های ویژه ما به کانال تلگرام تالار وردپرس بپیوندید
محمد جواد
در راه رسیدن به هدف تون شکست های زیادی خواهید خورد ولی باید خوشحال باشید چون دلیل شکست شما , تلاش کردن شماست ... به تلاش تون ادامه بدید و هرگز نا امید نشید ...

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
اطلاع رسانی از