قابل توجه کاربران عزيز از اين پس کليه تخفيف هاي محصولات فقط در کانال تلگرام تالار وردپرس اطلاع داده مي شود.
نمایش مطالب محبوب وردپرس

در این مقاله ما به شما نحوه اضافه کردن تب با پست های محبوب را به روز، هفته، ماه و تمام وقت در نوار کناری وردپرس بدون ویرایش یک خط از کد نشان می دهیم.ما همچنین به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک صفحه جداگانه ایجاد کنید که روز، هفته، ماه و تمام زمان ها در وبلاگ وردپرس شما نمایش داده شود.

چگونگی اضافه کردن تب با پست های محبوب

به طور معمول، شما باید تعدادی کد جی کوئری و CSS خودتان را اضافه کنید، کدهای موجود در فایلهای وردپرس را فقط برای اتلاف وقت و سرخورد ایجاد کنید. بنابراین در این تکنیک، ما در نوار کناری وردپرس تب را اضافه خواهیم کرد که به شما اجازه می دهد پست های محبوب را روزانه، هفتگی، ماهانه و تمام وقت نمایش دهید. برای انجام این کار، ما از پلاگین WordPress Popular Posts و Tabber Tabs Widget استفاده خواهیم کرد .

حالا به صفحه ابزارک های خود بروید نمایش » ابزارک ها . در اینجا شما دو ابزارک را مشاهده خواهید کرد (یکی از آن ها تب ابزارک ها نامیده می شود و دیگری تب پست های محبوب نامیده می شود).

شما همچنین یک محل ابزارک جدید را در سمت راست به نام “Taber Tabs Widget Area” اضافه خواهید کرد. ابزارک پست های وردپرس را در این مکان بکشید. عنوان را به روزانه، محدوده زمانی تا امروز تنظیم کنید، گزینه های مرتب سازی خود را انتخاب کنید،سپس تعداد پستهایی که می خواهید نشان دهید، و ویجت را ذخیره کنید.

۳ بار دیگر این روند را تکرار کنید، بنابراین می توانید یک برگه برای هر محدوده زمان (روزانه، هفتگی، ماهانه، تمام وقت) داشته باشید.دیدگاه نهایی باید مانند تصویر زیر باشد:

سپس شما باید یکی دیگر را به نام نوار کناری اولیه و یا Tabber Tabs Widget خود را به این مکان بکشید. سبک مورد نظر خود را انتخاب کنید و این نوار کناری را ذخیره کنید.اگر موضوع شما نوار کناری ویجت را نداشته باشد، باید از توسعه دهنده قالب برای اضافه کردن آن بپرسید .

نتیجه نهایی این چنین است:

نحوه اضافه کردن یک صفحه جداگانه با پست های محبوب

این روش نیاز به شناخت اصول HTML / CSS و درک منصفانه از نحوه کارکرد تم وردپرس دارد. ما از افزونه ای به نام WordPress Popular Posts استفاده خواهیم کرد .

پس از نصب پلاگین، به تنظیمات بروید. از تکنیک صفحه سفارشی وردپرس استفاده کنید، برای ایجاد یک الگوی صفحه جدید. سبک های مناسب را برای مطابقت با موضوع وبلاگ اصلی خود اضافه کنید. سپس کد را وارد کنید:

این کد ۱۰ پست محبوب ترین روز را نمایش می دهد.

شاید برایتان جالب باشد!  افزونه ویرایشگر پیشرفته در فرم ارسال دیدگاه

شما می توانید دامنه را به صورت هفتگی، ماهانه، و تمام وقت تغییر دهید.شما همچنین می توانید گزیده ای برای هر پست اضافه کنید، یک تصویر کوچک در کنار آنها نمایش دهید، و حتی می توانید رتبه های پست را نمایش دهید.

امیدوارم مطلب امروز براتون مفید واقع شده باشه موفق باشید .

هاست ليونکس
برای دریافت آخرین مطالب,محصولات و تخفیف های ویژه ما به کانال تلگرام تالار وردپرس بپیوندید
مینا امیریان
راه حل صحیح موفقیت این است که اشتیاق شما به پیروزی بیشتر از ترس شما از شکست باشد . برای رویاهایتان دست از تلاش نکشید تا ...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد!

avatar
  Subscribe  
اطلاع رسانی از