قابل توجه کاربران عزيز از اين پس کليه تخفيف هاي محصولات فقط در کانال تلگرام تالار وردپرس اطلاع داده مي شود.
کد نمایش آخرین نظرات

یکی از مهم ترین اجزاء هر قالب وردپرسی بخش ارسال دیدگاه یا نظر در مطالب است که عموما در انتهای مطلب قرار می گیرد و از بازدیدکننده و کاربر می خواهد نظرش را راجع به نوشته ای که مطالعه کرده با دیگران به اشتراک بگذارید از امکانات جالب بخش دیدگاه های وردپرس می توان به قابلیت نمایش آواتار و نام نویسنده دیدگاه، تاریخ و زمان دقیق نوشتن نظر ، امکان پاسخگویی به نظر دیگر کاربران و … اشاره کرد. در هنگام طراحی قالب وردپرس می توان با در نظر گرفتن بخشی برای نمایش جدیدترین یا آخرین دیدگاه های ارسالی در نوشته های وردپرس حس زنده و بروز بودن سایت را در بازدیدکنندگان القاء کرد برای این منظور می توان از ابزارک یا کد نمایش جدیدترین دیدگاه و نظرات وردپرس استفاده کرد.با تالار وردپرس همراه باشید.

کد نمایش جدیدترین دیدگاه یا آخرین نظرات وردپرس

برای نمایش آخرین نظرات در قالب وردپرس بدون استفاده از افزونه باید کد زیر رو در هرجای قالب تون که قصد دارید نمایش بدید قرار بدید :

و حالا توضیح مختصری در مورد این کد در خط یک کد بالا تعداد نمایش جدیدترین نظرات برابر ۵ می باشد که بسته به نیازتون می تونید اون رو افزایش یا کاهش بدید در خط ۴ اندازه تصویر کاربر برابر ۴۰px در نظر گرفته شده که قابل تغییر است و در خط ۸ هم مقدار کارکترها و حروف نظرات که توسط تابع wp_html_excerpt نمایش داده می شود ۲۰ کارکتر در نظر گرفته شده که می تونید اون رو هم به میزان دلخواه افزایش یا کاهش دهید.

شاید برایتان جالب باشد!  چگونه نسخه سایت وردپرس را بفهمیم؟!

موفق باشید

هاست ليونکس
برای دریافت آخرین مطالب,محصولات و تخفیف های ویژه ما به کانال تلگرام تالار وردپرس بپیوندید
محمد جواد
در راه رسیدن به هدف تون شکست های زیادی خواهید خورد ولی باید خوشحال باشید چون دلیل شکست شما , تلاش کردن شماست ... به تلاش تون ادامه بدید و هرگز نا امید نشید ...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد!

avatar
  Subscribe  
اطلاع رسانی از