قابل توجه کاربران عزیز از این پس کلیه تخفیف های محصولات فقط در کانال تلگرام تالار وردپرس اطلاع داده می شود.
محدود کردن تعداد حروف نظرات در وردپرس
محدود کردن تعداد حروف نظرات در وردپرسReviewed by محمد جواد on Mar 1Rating:

وجود نظرات در انتهای هر پست میتواند تاثیر زیادی بر محبوبیت ان پست بگذارد با این حال ممکن است که شما بخواهید  طول یک نظر خاص و یا کل نظرات سایتتانن را محدود کنید.

چرا  طول  نظرات را محدود کنیم ؟

در تجربه نشان داده است که  نظرات مفید بالاتر از ۶۰ و یا پایین تر از ۵۰۰۰ کاراکتر طول دارند.هنگامی که یک شخص یک نظر یک کلمه می نویسد، معمولا بیشتر افراد ان را میخوانند . اما اغلب ان را بیهوده در نظر میگیرند و از طرفی اگر یک فرد یک نظر بالا ۵۰۰۰ کاراکتر بنویسد، معمولا بیهوده گویی به نظر میرسد و شکایت کاربران را به دنبال دارد .با تنظیم طول نظرات شما میتوانید کیفیت نظرات سایت خود را بهبود  بخشید.

دو روش برای محدود کردن طول نظرات در وردپرس وجود دارد. در روش اول شما نیاز به نصب یک پلاگین دارید اما روش دوم از یک کد ساده استفاده  میکند که شما می توانید به سادگی ان را به سایت خود اضافه کنید.

روش ۱: محدود کردن طول نظرات بااستفاده از پلاگین

در این روش کافیست پلاگین Control Comment Length را نصب و فعال کنید . سپس به Settings » Control Comment Length بروید و تعداد کارکتر های مجاز خود را وارد کنید که از نظر من بهتر است کمترین طول را ۶۰ و بیشترین طول نظرات را ۵۰۰۰ قرار دهید.

comment-control

روش ۲: محدود کردن طول نظرات با استفاده از کد

در این روش از  فیلتری به نام preprocess_comment. استفاده میشود که این فیلتر موجب صرفه جویی در پایگاه داده سایت شما میگردد. در این روش اگر طول یک نظر از مقدار تعیین شده کمتر یا بیشتر باشد یک پیغام خطا برای کاربر نمایش داده میشود. برای استفاده از این فیلتر کافیست کد زیر را به فایل functions.php پوسته خود و یا یک پلاگین مخصوص اضافه کنید:

comment-length-limit

شاید برایتان جالب باشد!  افزونه‌ های مفید و کاربردی وردپرس در یک افزونه

موفق باشید

منبع : پیکور

اخبارتاپ - اخبار جدید لحظه ای ایران و جهان

برای دریافت آخرین مطالب,محصولات و تخفیف های ویژه ما به کانال تلگرام تالار وردپرس بپیوندید
محمد جواد

محمد جواد

در راه رسیدن به هدف تون شکست های زیادی خواهید خورد ولی باید خوشحال باشید چون دلیل شکست شما , تلاش کردن شماست ... به تلاش تون ادامه بدید و هرگز نا امید نشید ...

There are no comments yet