توی این مطلب میخوام ۷ ابزار برتر برای طراحی سایت رو به شما معرفی کنم.

همه میدونیم که طراحی سایت تاثیر مستقیمی توی جذب کاربر و نگه داشتن اون داره. از نحوه قرار گرفت آیکون ها گرفته تا پیکره بندی سایت و ترکیب رنگ هاش؛ همه و همه عواملی هستن که توی طراحی سایت مهمن.

توی این مطلب شما رو با ۷ ابزار عالی برای طراحی سایت آشنا می کنم که با استفاده ازونا بتونید سایتی کاربردی و عالی طراحی کنید.

 

۷ ابزار عالی برای طراحی سایت

۱. Overflow

ما وقتی سایتی رو طراحی می کنیم در واقع به کاربر محیطی رو ارائه میدیم که از مسیرهایی که ما تعیین می کنیم عبور کنه و به گزینه مورد نظرش برسه. توی ۷ ابزار عالی برای طراحی سایت ، Overflow به عنوان یک ابزار برتر برای ترسیم مسیر حرکت کاربران شناخته شده. این ابزار برای طراحی سایت از نمودارها کمک میگیره و همچنین امکان پرینت و به اشتراک گذاری طرح های انجام شده رو هم به کاربر میده.

 

۲. Mason

شاید به جرات بتوان گفت در بین ۷ ابزار عالی برای طراحی سایت ، Mason در میان همه اصولی تر عمل می کند. شما در Mason به جای اینکه کد نویسی کنید، ساختار سایت یا نرم افزار خودتون رو مشخص می کنید. شما با این ابزار در واقع گرافیک یک نرم افزار رو، سرهم می کنید نه اینکه کد نویسی کنید. در ضمن پیکسل های ورودی و خروجی رو عالی با هم تطابق میده و نتیجه خوبی به شما تحویل خواهد داد.

 

۳. Creately

در بین ۷ ابزار عالی برای طراحی سایت ، این ابزار متخصص تولید و ترسیم نمودار است. بیشتر از ۱۰۰۰ تیمپلیت قشنگ برای طراحی جدول داره و از نمودارهایی که با این ابزار میشه تولید کرد میتونم به انواع فلوچارت ها ، UML ، Mind Maps، Wireframes اشاره کنم.

 

۴. Uxpin

با این ابزار نمونه اولیه طراحی نرم افزار رو می تونید تست کنید. که به راحتی می تونید قبل از نهایی شدن طراحی محصول رو بررسی کنید و پیوستگی اون با عناصر طراحی رو کنترل کنید.

 

۵. Visual Inspector

این نرم افزار محیط کاربری نداره و شما با استفاده ازون فقط به ساخت و طراحی رابط کاربری نرم افزار تحت وب خودتون میپردازین. این ابزار بدون توجه به CMS میتونه برای هر سایتی طراحی کنه.

۶. PowerMockup

در میان ۷ ابزار عالی برای طراحی سایت ، کار با ابزار PowerMockup از همه آسونتره. این ابزار به شما کمک می کنه که نمونه اولیه ساییتون رو به راحتی طراحی کنید. اگه از PowerPoint  استفاده می کنید با کمک این ابزار دیگه نیازی به استفاده از ابزارهای دیگه ندارین.

 

 

۷. Fluid Ui

این ابزار کامپوننت ها و عناصر طراحی نرم افزار برای اندروید، ویندوز و ios رو داره. همینطو ترکیب خوبی از Prototype (نمونه اولیه نرم افزار)، Wireframe (رسم ظاهر سایت به صورت خطی) و mockup (طراحی ظاهر سایت به صورت قابل ویرایش) هم هست.

 

توی این مقاله ۷ ابزار عالی برای طراحی سایت معرفی کردم، که همگی اونا ابزارهای متنوعی برای طراحی ux و ui هستن. ازونا استفاده کنید و سایتی متفاوت رو طراحی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *