قابل توجه کاربران عزيز از اين پس کليه تخفيف هاي محصولات فقط در کانال تلگرام تالار وردپرس اطلاع داده مي شود.
افزونه برچسب خودکار مطالب وردپرس

برچسب گذاری در مطالب یکی از نکات کلیدی و مهم در سئو و بهینه سازی مطالب سایت می باشد و حتما لازم است در تمام مطالب شما برچسب های دقیق و لازم اضافه شود.گاهی اوقات با توجه به تعداد بالای مطالب و فعالیت های زیاد سایت جهت تسریع کارهای سایت بهتر است برچسب های سایت به صورت اتوماتیک در سایت قرار بگیرند.با تالار وردپرس همراه باشید.

افزونه برچسب گذاری خودکار وردپرس Automatic Post Tagger

افزونه برچسب خودکار مطالب وردپرس

این افزونه به این صورت کار می کند که شما ابتدا باید یک سری کلمات کلیدی در تنظیمات این افزونه به عنوان برچسب های مرتبط با مطالب و سایت خود اضافه کنید.سپس افزونه با توجه به کلماتی که از قبل در تنظیمات مشخص کردید به صورت خودکار با توجه به محتوای مطلب شما این برچسب ها را اضافه می کند.همچنین شما می تونید در تنظیمات حداکثر تعداد اضافه شدن برچسب به مطالب سایت رو مشخص کنید.

افزونه برچسب گذاری خودکار وردپرس Automatic Post Tagger

ابتدا افزونه Automatic Post Tagger را نصب و فعالسازی کنید.در قسمت تنظیمات پنل شما یک بخشی با همین نام افزونه اضافه می شود.با توجه به تصویر زیر شما می تونید هر برچسب رو با استفده از کلمات کلیدی که براش تعیین می کنید در مطالب تون به طور خودکار اضافه کنید.

به طور مثال در بخش Automatic Post Tagger در قسمت tag name نام برچسب مورد نظرتون رو وارد بکنید مثلا “ماشین” و در قسمت Related words کلماتی مثل “ماشین,موتور,دوچرخه و …” رو وارد کنید در این صورت برچسب “ماشین” در مطلب شما به طور خودکار اضافه می شود.

دقت داشته باشید باید حداقل یکی از این کلمات مرتبط در محتوای مطلب شما وجود داشته باشه تا برچسب “ماشین” به مطلب شما اضافه بشه.

autoposttagger

موفق باشید

شاید برایتان جالب باشد!  افزونه ساخت نوار دمو قالب وردپرس Demo Bar
هاست ليونکس
برای دریافت آخرین مطالب,محصولات و تخفیف های ویژه ما به کانال تلگرام تالار وردپرس بپیوندید
محمد جواد
در راه رسیدن به هدف تون شکست های زیادی خواهید خورد ولی باید خوشحال باشید چون دلیل شکست شما , تلاش کردن شماست ... به تلاش تون ادامه بدید و هرگز نا امید نشید ...

دیدگاه بگذارید

اولین نفری باشید که دیدگاه میگذارد!

avatar
  Subscribe  
اطلاع رسانی از