قابل توجه کاربران عزیز از این پس کلیه تخفیف های محصولات فقط در کانال تلگرام تالار وردپرس اطلاع داده می شود.

امروزه تمام کسب و کار های آنلاین در تجارت الکترونیک برای شناخت برند شون نیاز به تبلیغات معتبر و حرفه ای دارند.برای راه اندازی یک کسب و کار آنلاین در هر حوزه ای باید هزینه قابل توجهی برای تبلیغات برند تون کنار بزارید.در هر حوزه ای از کسب و کارهای آنلاین سایت های مناسبی برای تبلیغات وجود دارد.در حوزه آی تی و طراحی سایت سایت های زیادی همچون سایت تالار وردپرس وجود دارند که صاحبان کسب و کارهایی نظیر شرکت های هاستینگ,طراحی سایت,برند های تبلیغاتی و … می توانند در وبسایت تالار وردپرس تبلیغات داشته باشند.

تعرفه تبلیغات

ریپوزتاژ آگهی : ۱۰۰ هزار تومان

در این روش ما یه مطلب مخصوص تبلیغ شما در صفحه اصلی منتشر می کنیم و محتوای این آگهی توسط خود شما آماده می شود.همچنین در متن آگهی مجاز به استفاده از سه لینک می باشید.ریپورتاژ آگهی هرگز از سایت حذف نمی شوند و برای بک لینک سایت شما عالی می باشد.

بنر ۲۵۰*۲۵۰ : ماهیانه ۸۰ هزار تومان

جایگاه این بنر در ستون سمت چپ قالب در اولین بخش می باشد.

بنر ۷۲۰*۹۰ : ماهیانه ۱۱۰ هزار تومان

این بنر در ادامه مطلب پس از اتمام توضیحات مطلب بالای لینک دانلود قرار خواهد گرفت.

برای اطلاع بیشتر با شماره ۰۹۳۵۴۵۱۲۵۰۰ تماس بگیرید

2 comments

  • با سلام آیا امکان تبلیغ به صورت متنی به صورتی که عنوان هاست وردپرس در منوهای بالا سایت آمده وجود دارد؟ همچنین آیا امکان تخفیف به صورت ارسال ایمیل (توسط شما) به خریداران سایت و ارائه کوپن تخفیف پویاسازان وجود دارد؟ و سومین مورد، آیا امکان تبلیغ (به صورت پیشنهاد) در فیلم های آموزشی منتشر شده توسط شما وجود دارد؟