قابل توجه کاربران عزيز از اين پس کليه تخفيف هاي محصولات فقط در کانال تلگرام تالار وردپرس اطلاع داده مي شود.
فهرست وردپرس

با سلام خدمت کاربران عزیز تالار وردپرس.در ادامه آموزش های طراحی قالب وردپرس به بخش اضافه کردن قابلیت فهرست به قالب رسیدیم.اصولا همه قالب های وردپرس از بخش های ابزارک و فهرست پشتیبانی نمی کنند و باید کدهای این دو بخش را در قالب وردپرس خود فراخوانی کنید.

هنگامی که شما کدهای بخش منو خود را با html,css طراحی کردید حالا وقتشه که این بخش رو از قسمت فهرست وردپرس مدیریت کنید پس ابتدا باید قالب وردپرس شما از قابلیت فهرست در وردپرس پشتیبانی کنه برای این منظور باید کد زیر رو در فایل functions.php قرار بدید :

در کد بالا من دو فهرست برای قالب در نظر گرفتم یکی top-menu (منوی بالا) و دیگری هم main-menu (منوی اصلی) که برای اینکه هر کدوم از این منو ها در جای خودش قرار بگیره باید به جای کدهای html که برای بخش منو طراحی کردید قرار بدید.

به عنوان مثال فرض کنید کدهای منو شما در قالب به صورت زیر می باشد :

حالا ما میخوایم این منو رو برای فهرست top-menu (منو بالا) در فهرست قرار بدیم پس باید کد زیر رو به جای کل کد های بالا قرار بدیم که به صورت زیر میشه :

همینطور که می بینید ما این منو رو با نام top-menu قرار دادیم که هروقت شما از قسمت فهرست وردپرس هر منویی در بخش منوی بالا (top-menu) ذخیره کنید در قالب نمایش داده میشه.اگه خواستید برای بخش main-menu (منوی اصلی) هم درست بکنید باید یک منو دیگه هم در قالب تون داشته باشید و مشابه کد بالا رو براش قرار بدید با این تفاوت که به جای top-menu کلمه main-menu رو قرار بدید.

موفق باشید

هاست ليونکس
برای دریافت آخرین مطالب,محصولات و تخفیف های ویژه ما به کانال تلگرام تالار وردپرس بپیوندید
محمد جواد
در راه رسیدن به هدف تون شکست های زیادی خواهید خورد ولی باید خوشحال باشید چون دلیل شکست شما , تلاش کردن شماست ... به تلاش تون ادامه بدید و هرگز نا امید نشید ...

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
اطلاع رسانی از