افزایش ترافیک سایت نقش مهمی در موفقیت شرکت شما ایفا می کند. آنچه شما نیاز دارید این است که حداقل توجه خود را نسبت به بازاریابی ورودی تغییر دهید . اما ترافیک وردودی چیست؟ترافیک ورودی ترکیبی از استراتژی های بازاریابی طراحی شده برای هدایت خریداران بالقوه به کسب و کار شما از طریق ایجاد محتوای مناسب، بازاریابی موتور جستجو و حضور رسانه های اجتماعی است.

۳ نکته اساسی در افزایش ترافیک سایت وردپرس

نکته اول :ایجاد محتوا قانع کننده

یکی از مسائل مهم در افزایش ترافیک ورودی سایت ایجاد محتوا قانع کننده است . یعنی شما نبایستی با وجود پست کردن هزاران مقاله بی کیفیت در سایت تان انتظار ترافیک بالا و دریافت هزینه باشید بلکه بایستی به کیفیت آن ها توجه کنید .

و اما راه حل چیست: شما بایستی یک رویکرد جدید برای حل یک مشکل فوری به ارمغان بیاورید،که با اینکار بازدیدکنندگان بیشتری را جذب خواهید کرد، یا اینکه به سادگی  آنچه دیگران در پست هایشان دارند، بازنویسی کنید، دیدگاه و رویکرد منحصر به فرد خود را در مورد هر موضوعی که در وب سایت خود منتشر کرده اید، ارائه دهید و همچنین مردم می خواهند بدانند که شما چه کسی هستید، و چه رویکردی برای مقابله با مشکلات تان انجام داده اید ،این چند راه ساده باعث میشود نه تنها بازدیدکنندگانتان به شما اعتماد کنند بلکه تعداد آن ها روز به روز بیشتر شود .

یک چرخه خرید آنلاین، یک فرایند کاملا استاندارد است. در ان فرایند هر کسی به نیاز های خود آگاه است ،تمام کاربران گزینه هایی را که در اختیار دارند، در نظر می گیرند ،سپس آن ها خرید میکنند . اما نکته مهم در این روند چیست ؟جلب اعتماد کاربران است که بایستی به آن توجه زیادی شود.

3 نکته اساسی برای افزایش ترافیک سایت وردپرس 1

اما این را بایستی در نظر داشته باشید، زمانی که شروع به ارسال محتوای مرتبط با کیفیت بالا در وب سایت خود کرده اید و ترافیک ورودی شما در حال افزایش است. اگر به درستی محصولات یا خدمات خود را نشان ندهید، ممکن است دچار خیال شوید و بزودی شکست بخورید .

به عنوان مثال اگر یکسری قالب برای فروش در سایت تان دارید حتما نسخه های آزمایشی رایگان خود را در صفحاتی که نقش مهمی در متقاعد کردن مشتریان خود برای خرید دارند، قرار دهید .این کار باعث افزایش اعتماد مشتری نسبت به شما میشود .

نکته دوم : سرمایه گذاری بر روی سئو اساسی

بدون شک، بزرگترین بازیکن زمانی که به افزایش ترافیک وب سایت شما کمک می کند، SEO است. درست است که ارزان نیس اما نقش بسیار ارزشمندی را دارد .یکی از اساسی ترین عناصر موثر در کسب و کار، ایجاد ارتباط موثر و بازگشت سرمایه بشمار می آید. سئو یک فرایند منحصر به فرد نیست ،بلکه ان ترکیبی از تکنیک های متعددی است که برای بهبود محتوای و معماری وب سایت شما طراحی شده است .

کلید واژه ها

کلید واژه ها نقش بسیار پر رنگی دارند به این صورت که شما بایستی بدانید که بهترین کلید واژه هایی را ایجاد کنید که ممکن اس که کاربر دنبال بگردد .با وجودی که کلمات کلیدی کوتاه برای جذب تعداد بیشتری از بازدیدکنندگان به وب سایت شما استفاده می شود اما کوتاه بودن کلید واژه مبنی بر برتری آن نیست بلکه کیفیت یک کیلد واژه برتری آن را بیان میکند.

بهینه سازی صفحه

این مرحله باعث افزایش توانایی و قابلیت دسترسی وب سایت شما برای بازدیدکنندگان و موتورهای جستجوگر می شود.

شما می توانید متخصص جستجوگر استخدام کنید تا بتواند همه چیز را برای شما در نظر بگیرید یا می توانید سعی کنید از ابزارهایی که در اینترنت در دسترس هستند استفاده کنید.  درست است نتایج ممکن است متفاوت باشد اما انتخاب شماست.

3 نکته اساسی برای افزایش ترافیک سایت وردپرس 2

نکته سوم : فعال بودن در رسانه های اجتماعی

 اگر میخواهید کاربران رسانه های اجتماعی را به بازدیدکنندگان و در نهایت به مشتریان تبدیل کنید، باید بتوانید آنها را در گفتگو درگیر کنید.این نیازمند این است که به طور منظم مطالب وبلاگ خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و نگاهی دقیق به چگونگی واکنش مردم نسبت به آن داشته باشید و سعی کنید در بخش نظرات خود را شرکت دهید این راه بسیار موثری در افزایش ترافیک سایت شما خواهد بود

امیدوارم براتون مفید واقع شده باشه

موفق باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *